Каталог матеріалів

Урок №28-29 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Спілкування з однолітками. Стосунки між хлопцями й дівчатами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 28. Спілкування з однолітками. Стосунки між хлопцями й дівчатами. Безпека спілкування в Інтернеті.

Мета: ознайомити учнів з основними принципами спілкування з однолітками, зокрема з важливістю взаєморозуміння, поваги та толерантності; вивчити учнів розуміти та оцінювати власні емоції та почуття у стосунках з хлопцями й дівчатами, навчити конструктивно виражати свої думки та почуття; пояснити учням основні принципи стосунків між хлопцями й дівчатами, зокрема рівноправність, взаємна підтримка та відповідальність; засвоїти учням основні правила безпеки при спілкуванні в Інтернеті, у тому числі захист особистої інформації, уникання контакту з незнайомими особами та повідомлення про небезпечні ситуації; розвивати навички критичного мислення щодо інформації, яку учні зустрічають в Інтернеті, зокрема стосовно стосунків між хлопцями й дівчатами; виховувати в учнів свідомість про важливість поваги до інших людей, зокрема до однолітків, та здатність до адекватного спілкування.

Очікувані результати: учні ознайомлюються з основними принципами спілкування з однолітками, зокрема з важливістю взаєморозуміння, поваги та толерантності; розуміють та оцінюють власні емоції та почуття у стосунках з хлопцями й дівчатами, вміють конструктивно виражати свої думки та почуття; розуміють основні принципи стосунків між хлопцями й дівчатами, зокрема рівноправність, взаємна підтримка та відповідальність; засвоюють основні правила безпеки при спілкуванні в Інтернеті, у тому числі захист особистої інформації, уникання контакту з незнайомими особами та повідомлення про небезпечні ситуації; розвивають навички критичного мислення щодо інформації, яку зустрічають в Інтернеті, зокрема стосовно стосунків між хлопцями й дівчатами; виховують свідомість про важливість поваги до інших людей, зокрема до однолітків, та здатність до адекватного спілкування.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Дартс передбачень».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10-11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14-17. Робота в парах.

Слайд 18. Відкритий мікрофон 

Слайд 19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Робота в парах.

Слайд 22. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 23-24. Пояснення вчителя.

Слайд 25. Робота з підручником.

Слайд 26. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 27. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Підсумок

Слайд 28. Опорні точки.

Слайд 29. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 30. Інтерактивна вправа.

Слайд 31. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 32. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні