Каталог матеріалів

Урок №27 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Корисні копалини.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №27. Корисні копалини.

Мета: ознайомити учнів з видами корисних копалин та їх використанням, з’ясувати, як утворюються гірські породи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Назви гірські породи.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Робота в підручнику.

Слайд8. Запитання для обговорення.

Слайд9-10. Словничок.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Розглянь схему. Зроби висновок.

Слайд14. Паливні (горючі) – використовують як паливо.

Слайд15. Запам’ятай.

Слайд16. Рудні – це руди, з яких виготовляють метали.

Слайд17. Нерудні – будівельні корисні копалини.

Слайд18. Робота в підручнику.

Слайд19. Запитання для обговорення.

Слайд20. Слово вчителя.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22.Фізкультхвилинка.

Слайд23. Чи міркували ви над тим, як утворилися корисні копалини?

Слайд24. Розглянь схему про утворення кам’яного вугілля?

Слайд25. Робота в підручнику.

Слайд26. Запитання для обговорення.

Слайд27. Слово вчителя.

Слайд28. Робота в зошиті.

Слайд29. Які гірські породи можна побачити на березі річки чи моря, у яру чи кар’єрі?

Слайд30. У якому стані перебувають ці корисні копалини?

Слайд31. Домашнє завдання .

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Проведи дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні