Каталог матеріалів

Урок №25 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - Українські народні музичні інструменти. Слухання: Р. Гриньків «Веснянка»; І. Шамо «Веснянка». Порівняння творів.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №25. Українські народні музичні інструменти. Слухання: Р. Гриньків «Веснянка»; І. Шамо «Веснянка». Порівняння творів. Виконання: А. Філіпченко, Т. Шевченко «Зацвіла в долині...»

Мета: ознайомити учнів з різними українськими народними музичними інструментами, особливостями звучання інструментів; розвивати вміння учнів розрізняти на слух музичні інструменти, розвивати фантазію, уяву; виховувати патріотичні почуття під час сприймання та виконання музичних творів національного змісту, інтерес та зацікавленість до історії рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Прочитай. Що автор хотів сказати даними рядками?

Слайд4-5. Українську музику часто виконують на народних інструментах.

Слайд6. Ігор Шамо. "Українська сюїта" ( Веснянка, Танець) - Надя Граб.

Слайд7. Дай відповідь на питання чи виконайте завдання.

Слайд8. Порівняй зображення бандури живописі і скульптурі.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Музика А.Філіпенка, вірші Т. Шевченка «Зацвіла в долині».

Слайд11. Музика А.Філіпенка, вірші Т. Шевченка «Зацвіла в долині» (Розучування слів).

Слайд12. Музика А.Філіпенка, вірші Т. Шевченка «Зацвіла в долині» (Виконання).

Слайд13. Відтворіть ритм в ансамблі.

Слайд14. Визначте музичні інструменти.

Слайд15. Розкажіть своїм друзям та рідним про українські народні інструменти.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні