Каталог матеріалів

Урок №25 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Іди, іди, дощику

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №25 Іди, іди, дощику

Краса навколишнього середовища.

СМ: Л. Дамаскіна «Під дощем. Двоє», Ф. Маккрорі «Дощ на склі»,

Д. Роуланд «Дощ», Ю. Шевчук «Прага. Карлов міст».

ХТД: «Веселий Дощик і Парасолька». Зображення веселого дощику і складання парасольки з кольорового паперу (свічка, акварельні фарби, кольоровий папір).

Мета: актуалізувати знання про осілих та перелітних птахів; вчити працювати у техніці оригамі; формувати естетичний смак; збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності; виховувати любов до природи та бережливе ставлення до неї.

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів, дотримується правил техніки безпеки, працює з папером (вирізає, конструює), практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способи художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, папір, фарби, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд4. Заплющіть оченята і послухайте звуки природи.

Слайд5. Вправа «Мікрофон»

Слайд6. Рухлива вправа

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд7-13 Слово вчителя

Слайд14. Розгляньте картини.

Слайд15. Слово вчителя

Слайд16. Послухайте: Наталка Малетич «Парасолька»

Слайд17. Online завдання

Слайд18. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд19-20. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд21. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд22. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Слайд23. Намалюйте веселий дощик. З кольорового паперу складіть парасольку, яка захистить вас від дощу.

Слайд24. Послідовність виконання

Слайд25. Гімнастика для очей

Слайд26. Продемонструйте власні роботи.

Підсумок

Слайд27. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд28. Рефлексивний інструмент

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні