Каталог матеріалів

Урок №25 для 3 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Фантастичне зображення; головне і другорядне в композиції

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №25 Фантастичне зображення; головне і другорядне в композиції СМ: М. Копилова. Містичні істоти; М. Приймаченко. Друзі — дикі бики і ворони; картини Г. Сігал, Р. Сулейманова, С. Дейджнеаулт з фантастичними тваринами у своєму середовищі ХТД: зображення фантастичної тварини у її середовищі (акварель або гуаш)

Мета: актуалізувати поняття «фантастичне зображення», «головне і другорядне в композиції»; формувати уміння розпізнавати форми (реалістичні, декоративні); порівнювати будови різних природних форм, їх пропорцій; вчити створювати казкові, фантастичні образи; розвивати навичку спостереження за довкіллям для створення художніх образів.

Обладнання: мультимедійний комплект, фарби, ємність для води, щіточки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-16. Перевірка знань з LEGO.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд17-19. В гостях у королеви Композиції.

Слайд20. Познайомтесь з творчістю української художниці Марії Приймаченко.

Слайд21. Розгляньте твір Марії Примаченко. Які враження викликає у вас намальована тварина?

Слайд22. Подивіться, як цікаво вона поєднувала на картинах реальне та фантастичне.

Слайд23. Поміркуйте, чим відрізняється зображення фантастичних тварин від реальних.

Слайд24. Розгляньте, як митці створюють зображення фантастичних тварин, придумуючи незвичайну форму й оригінальний декор.

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд26-27. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва. 

Слайд28. Пофантазуйте і намалюйте фантастичну тварину в її середовищі.

Слайд29. Пофантазуйте і намалюйте фантастичну тварину в її середовищі (акварель або гуаш). Доберіть необхідний формат.

Слайд30. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд31. Гімнастика для очей.

Слайд32. Продемонструйте власні малюнки. 

Слайд33. У вільний час … 

Рефлексія

Слайд34. Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні