Каталог матеріалів

Урок №25 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Психічне та емоційне здоров’я. Розвиток особистості, її психічних процесів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 25. Психічне та емоційне здоров’я. Розвиток особистості, її психічних процесів.

Мета: навчити учнів визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі; пояснити важливість розуміння власних потреб, бажань, інтересів та цілей для досягнення успіху та задоволення в житті; розглянути вплив психічного та емоційного здоров'я на досягнення в особистому та професійному житті; обговорити важливість розвитку психічних процесів, таких як мислення, пам'ять, увага, уява та мотивація, для досягнення успіху в навчанні та житті загалом; закріпити усвідомлення того, що розвиток психічних процесів впливає на ефективність рішень, творчий потенціал та загальну самореалізацію; закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій; розвивати навички активного слухання та вираження власної думки; вчити працювати в групі, дотримуючись правил співпраці та взаємодії; виховувати в учнів вміння висловлювати свою точку зору та поважати думки інших; розвивати критичне мислення; вчити аналізувати інформацію.

Очікувані результати: учні вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі; вміють розуміти власні потреби, бажань, інтереси та цілі для досягнення успіху та задоволення в житті; вміють застосовувати стратегії самоаналізу для визначення особистих потреб, бажань, інтересів та цілей; закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій; розвивають навички активного слухання та вираження власної думки; вчаться працювати в групі, дотримуючись правил співпраці та взаємодії; виховують вміння висловлювати свою точку зору та поважати думки інших; розвивають критичне мислення; вчаться аналізувати інформацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10-12. Пояснення вчителя.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Робота в парах.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Робота з підручником .

Слайд 17. Робота в парах.

Слайд 18. Пояснення вчителя.

Слайд 19. Робота в парах.

Слайд 20. Відкритий мікрофон.

Слайд 21. Робота в парах.

Слайд 22. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-24. Пояснення вчителя.

Слайд 25. Робота з підручником .

Слайд 26. Робота в парах.

Підсумок

Слайд 27. Опорні точки.

Слайд 28. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 29. Інтерактивна вправа.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія «Мій настрій».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні