Каталог матеріалів

Урок №24 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Вступ до теми. Г. Остапенко «Несподівана зустріч

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №24. Вступ до теми. Г. Остапенко «Несподівана зустріч»

Мета: з’ясувати, хто такий Чугайстер, як він пов’язаний із Карпатами; закріплювати вміння ділити текст на логічно завершені частини, добирати заголовки до частин; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріплювати вміння розв’язувати математичні вирази; вчити добирати прикметники; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Психологічна настанова – «Дерево успіху» (чого ви хочете досягти на уроці)

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Що ти уявляєш, коли чуєш словосполучення «чарівні перетворення»? Напиши в зошиті.

Слайд10. Виконай завдання в зошиті.

Слайд11. Пофантазуй.

Слайд12. Виконай завдання в зошиті.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14-15. Пригода перша «Несподівана зустріч»

Слайд16.Гімнастикадля очей.

Слайд17-18. Пригода перша «Щасливий випадок»

Слайд19. Дай відповідь на запитання.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Виконай завдання в зошиті.

Слайд22. Пофантазуй.

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Закарпатську область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні