Каталог матеріалів

Урок №24-25 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Що таке погода і як її передбачити. Дослідження: як за станом рослин і поведінкою тварин люди передбачають погоду.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №24-25. Що таке погода і як її передбачити. Дослідження: як за станом рослин і поведінкою тварин люди передбачають погоду.

Мета: Дати учням поняття про погоду та її складові елементи; вчити спостерігати за погодою свого краю восени, ознайомити з народними прикметами передбачення погоди восени; розвивати спостережливість, кмітливість; виховувати розуміння важливості для людей знань про погоду та її зміни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Пригадай.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Словничок.

Слайд6. Як ти розумієш прислів’я.

Слайд7. Словничок

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Існують умовні позначки, які характеризують погоду.

Познайомся з деякими з них.

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Розглянь малюнки. Розкажи, навіщо людям передбачати погоду.

Слайд14. Для прогнозування погоди, синоптики користуються сучасними приладами.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Словничок.

Слайд18. Люди навчилися передбачати погоду спостерігаючи за рослинами і тваринами.

Слайд19. Досліди.

Слайд20-21. Цікаво знати.

Слайд22. Назви природні явища.

Слайд23. Обери умовну позначку, яка характеризує зображену погоду.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Виправ помилки.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні