Каталог матеріалів

Урок №23 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Рухова активність та особисте здоров’я. Спорт і здоров’я

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 23. Пожежна безпека.

Мета: пояснити учням важливість рухової активності для збереження та підтримання особистого здоров'я; ознайомити учнів з різними видами спорту та їх користь для фізичного та психічного розвитку людини; представити відомих спортсменів і спортсменки України, які досягли успіхів у своїх видав спорту та стали прикладом для наслідування; розвивати інтерес до спорту та показати можливості його впливу на здоров'я, самооцінку та соціальну адаптацію; виховувати почуття відповідальності за власне здоров'я, заохочувати учнів до систематичної фізичної активності та зайняття обраною спортивною дисципліною; розвивати навички співпраці та командної роботи під час обговорення та представлення відомих спортсменів; закріплювати уміння критично оцінювати інформацію про спорт та здоров'я, розпізнавати достовірні джерела інформації; розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні розуміють важливість рухової активності для збереження та підтримання особистого здоров'я; ознайомлюються з різними видами спорту та розуміють їх користь для фізичного та психічного розвитку людини; знають відомих спортсменів і спортсменок України; розвивають інтерес до спорту та показати можливості його впливу на здоров'я, самооцінку та соціальну адаптацію; заохочуються до систематичної фізичної активності та зайняття обраною спортивною дисципліною; розвивати навички співпраці та командної роботи під час обговорення та представлення відомих спортсменів; закріплюють уміння критично оцінювати інформацію про спорт та здоров'я, розпізнають достовірні джерела інформації; розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10-11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Робота в парах.

Слайд 14. Пояснення вчителя.

Слайд 15. Індивідуальна робота.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Відкритий мікрофон .

Слайд 18. Індивідуальна робота.

Слайд 19-21. Пояснення вчителя.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 24. Пояснення вчителя.

Слайд 25-30. Робота в групах

Підсумок

Слайд 31. Опорні точки.

Слайд 32. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 33. Інтерактивна вправа.

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 35. Рефлексія «Загадкові листи»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні