Каталог матеріалів

Урок №23-24 для 2 класу з музчисного мистецтва за М.Л. Масол - П. Чайковський цикл «Пори року». О. Янушкевич, М. Ясакова «Весняні котики»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №23-24. П. Чайковський цикл «Пори року». Масляна (лютий), Пісня жайворонка (березень) жнива (серпень). Порівняння п’єс. Виконання: імпровізація пісні жайворонка на музичному інструменті. О. Янушкевич, М. Ясакова «Весняні котики». Створення весняної заклички про пташку за записом ритму. Розгадування музичних загадок

Мета: ознайомити учнів з творчістю П. Чайковського «Пори року», з обрядовими святами українців, зокрема «Масляною та Жнивами»; розвивати інтерес до народних пісень, вміння інтерпретувати музичний твір, вокально-хорові виконавські навички; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності виховувати інтерес до музики українських композиторів і творів, написаних за сюжетами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Бесіда на тему «Прощавай зимонько! Зміни в природі»

Слайд5. З давніх-давен і до нашого часу художники зображують різні пори роки…

Слайд6. Петро Ілліч Чайковський «Масляна». Із циклу «Пори року» – Лютий.

Слайд7. Петро Ілліч Чайковський «Пісня жайворонка». Із циклу «Пори року» – Березень.

Слайд8. Петро Ілліч Чайковський «Жнива». Із циклу «Пори року» – Серпень.

Слайд9. Порівняйте ці п’єси. Зімпровізуйте пісню жайворонка на музичному інструменті.

Слайд10. О. Янушкевич, М. Ясакова «Весняні котики» (Слухання музичного твору).

Слайд11. О. Янушкевич, М. Ясакова «Весняні котики» (Розучування тексту).

Слайд12. О. Янушкевич, М. Ясакова «Весняні котики» (Виконання).

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Створіть весняну закличку про пташку за записом ритму.

Слайд15-18. Розгадай загадки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні