Каталог матеріалів

Урок №22 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Правила купівлі, обробки і зберігання харчових продуктів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 23. Правила купівлі, обробки і зберігання харчових продуктів. Перша допомога в разі харчових отруєнь

Мета: ознайомити учнів з основними правилами купівлі, обробки і зберігання харчових продуктів; свідомо вчити учнів визначати ризики, пов'язані з неправильною обробкою та зберіганням харчових продуктів; навчити учнів правилам особистої гігієни під час роботи з харчовими продуктами; ознайомити учнів зі шкідливими мікроорганізмами, які можуть бути причиною харчових отруєнь; пояснити учням алгоритм дій у разі підозри на харчове отруєння; розвивати навички надання першої допомоги при харчових отруєннях; виховувати в учнів усвідомлення важливості дотримання правил безпеки при обробці та зберіганні харчових продуктів; розвивати критичне мислення та вміння оцінювати достовірність інформації про харчові продукти та безпеку їх використання.

Очікувані результати: учні ознайомлюються з основними правилами купівлі, обробки і зберігання харчових продуктів; можуть свідомо визначати ризики, пов'язані з неправильною обробкою та зберіганням харчових продуктів; дотримуються правил особистої гігієни під час роботи з харчовими продуктами; ознайомлюються зі шкідливими мікроорганізмами, які можуть бути причиною харчових отруєнь; усвідомлюють алгоритм дій у разі підозри на харчове отруєння; знають правила надання першої допомоги при харчових отруєннях; усвідомлюють важливість дотримання правил безпеки при обробці та зберіганні харчових продуктів; можуть оцінювати достовірність інформації про харчові продукти та безпеку їх використання.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Повітряні кульки».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-9. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 10-11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Робота в групах.

Слайд 14. Відкритий мікрофон.

Слайд 15. Гімнастика для очей .

Слайд 13. Робота в групах.

Слайд 17. Робота в парах.

Слайд 18. Робота в групах.

Слайд 19. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20-22. Пояснення вчителя.

Слайд 23. Робота з підручником.

Підсумок

Слайд 24. Опорні точки.

Слайд 25. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 26. Інтерактивна вправа.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «В кінотеатрі»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні