Каталог матеріалів

Урок №22 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розташовую слова за алфавітом. Вправляння у розташуван­ні слів за алфавітом з орієнтацією на першу букву слова.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 22. Розташовую слова за алфавітом. Вправляння у розташуван­ні слів за алфавітом з орієнтацією на першу букву слова. Навчальне аудіювання.

Мета: вчити розташовувати слова за алфавітом, вправляти у розташуван­ні слів за алфавітом з орієнтацією на першу букву слова, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; будувати звукові схеми слів; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Хвилинка каліграфії.

Слайд 3. Послухай текст.

Слайд 4. Поясни, як ти розумієш вислів «розташовані за алфавітом»?

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6. Напиши, чи відвідуєш ти бібліотеку. Чи вмієш шукати там книжки?

Слайд 7. Прочитай алфавіт, поданий у кінці підручника. Спробуй розказати його напам'ять.

Слайд 8-9. Запиши в алфавітному порядку імена зображених друзів.

Слайд 10. Фізкультхвилинка.

Слайд 11. Чи знаєш ти, що прізвища учнів у класному журналі розташовані також за алфавітом? Як ти думаєш чому? Визнач, з якої букви починається твоє прізвище.

Слайд 12. Проведи дослідження.

Слайд 13. У Ґаджика є друзі: Аліна, Андрій, Віка, Володя, Галина, Дмитрик. Запиши їхні імена в такому порядку, як вони розташовані в контактах телефона Ґаджика. 9. Побудуй звукову схему найкоротшого із записаних імен.

Слайд 14. Напиши, чи є в тебе мобільний телефон. Кому ти найчастіше дзвониш? З якою метою?

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні