Каталог матеріалів

Урок №21 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Герої мультфільмів

«____»___________.20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №21 Герої мультфільмів

Мультфільми, герої мультфільмів, емоції, які викликають мультфільми, емоції персонажів мультфільмів.

СМ: кадри з мультиплікаційних фільмів «Ескімоска», «Холодне серце», «Історія іграшок», «Тачки», «Хороший динозавр» тощо.

ХТД: створення образу героя або героїні мультфільму

Мета: ознайомити з процесом створення мультфільмів; формувати ключові, мистецькі предметні та міжпредметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження в особистому та суспільному житті; формувати прояви творчої ініціативи та намагання її реалізовувати, зокрема через втілення у практичній художньо-творчій діяльності (індивідуальній і колективній); удосконалювати навички ліплення з пластиліном: розкачування, розмазування, накладання, примазування; виховувати дружні відносини.

Очікувані результати: здобувач освіти уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів (на прикладі героїв мультиплікаційних фільмів), експериментує з кольорами, лініями, формами, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способи художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-8. Розгадайте ребус та дізнайтеся тему нашого уроку.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд9. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд10-14. Вгадайте, з яких мультфільмів ці кадри.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд15. Перегляньте відео і дізнайтесь, як створюють мультфільми.

Слайд16. Розгляньте зображення.

Слайд17. Рухлива вправа

Слайд18. Поміркуйте.

Слайд19. Пригадайте смайликів.

Слайд20-25. Назвіть емоції, які ви бачите. Знайдіть смайлики, які відповідають емоціям дітей.

Слайд26. Поміркуйте.

Слайд27. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд28-29. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд30. Створіть свого героя чи героїню для мультфільму. Передайте будь-яку його емоцію.

Слайд31. Послідовність виконання

Слайд32. Гімнастика для очей

Слайд33. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд34. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія «Оціночна шкала»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні