Каталог матеріалів

Урок №21-22 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Досліджую гірські породи. Корисні копалини.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва

Урок №21-22. Досліджую гірські породи. Корисні копалини. Екскурсія рідним краєм.

Мета: формувати уявлення учнів про гірські породи, корисні копалини, значення гірських порід у природі; виробляти вміння розрізняти гірські породи; описувати використання корисних копалин у господарській діяльності, розвивати навички дослідницькою роботи, логічне мислення, спостережливість; виховувати пізнавальний інтерес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Закінчи речення. Обери вірні слова.

Слайд6. Запам’ятай.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Пригадай. Що таке ґрунт?

Слайд9. Розглянь малюнок. Куди висаджують рослини?

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11. Розглянь деякі гірські породи.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Які гірські породи можна побачити на березі річки чи моря, у яру чи кар’єрі?

Слайд15. Де люди використовують гірські породи?

Слайд16. З графіту виготовляють грифель олівця.

Слайд17. Для виготовлення прикрас, використовують коштовне каміння.

Слайд18. За малюнком розкажи, із чого виготовляють скло.

Слайд19. Словничок.

Слайд20. Розкажи.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Проведи дослідження.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24-25. Дослідження гірських порід.

Слайд26. Створіть колекцію гірських порід, які є у вашій місцевості.

Слайд27. Запам’ятай.

Слайд28. Для роздумів.

Слайд29. Упізнай гірські породи.

Слайд30. Домашнє завдання.

Слайд31. Перегляд відео.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні