Каталог матеріалів

Урок №20 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Поділяю слова на склади для переносу. Перенос слів зі збі­гом приголосних звуків. Записування відповідей на запи­тання

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 20. Поділяю слова на склади для переносу. Перенос слів зі збі­гом приголосних звуків. Записування відповідей на запи­тання.

Мета: вчити поділяти слова на склади для переносу, переносити слова зі збі­гом приголосних звуків, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; будувати звукові схеми слів; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Читалочка радить тобі прочитати текст Остапа Вишні. Як ти думаєш, чому Читалочка вибрала саме цей текст?

Слайд 3. Проведи дослідження.

Слайд 4. Перевір себе за правилом.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6. Послухай текст про пригоду Щебетунчика.

Слайд 7. Прочитай і запам’ятай правило, яким скористався Ґаджик.

Слайд 8. Випиши з тексту про Василька виділені слова. Поділи їх для переносу різними способами.

Слайд 9. Фізкультхвилинка.

Слайд 10. Прочитай, як Ґаджик поділів для переносу слова.

Слайд 11. Проведи дослідження.

Слайд 12. Перевір себе за правилом.

Слайд 13. У парку Родзинка побачила оголошення. Прочитай його. Про що ти дізнався (дізналась) з оголошення?Як ти думаєш, чи вміє Андрійко переносити слова?

Слайд 14. Випиши слова, які Андрій переніс неправильно. Поділи їх на склади для переносу.

Слайд 15. Запиши відповіді на запитання Щебетунчика.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні