Каталог матеріалів

Урок №20 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Художник-дизайнер. СМ: Фото комп’ютера, мобільного телефона тощо; зображення смайликів.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №20 Художник-дизайнер.

СМ: Фото комп’ютера, мобільного телефона тощо; зображення смайликів. ХТД: Створення образу українського смайлика, зображення його з передачею емоцій (олівці, фломастери; кольоровий папір)

Мета: ознайомити з поняттям мистецтво дизайну, як однією із форм організації побуту людини; формувати уявлення про необхідність конструювання виробів, уявлення про професію художника-дизайнера; розширювати кругозір учнів про дизайн, як мистецтво створення краси навколо людини; навчити усвідомлювати критерії, за якими предмет можна віднести до дизайнерських розроблень; поглибити знання про образність мови, компактність композиції; розвивати навички та вміння в графічних техніках; виховувати інтерес та прагнення до особистої творчості.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд3. З давніх часів людина прагнула прикрасити своє життя, свій одяг, житло та побут. Так виникло мистецтво дизайну.

Слайд4. Запам’ятайте!

Слайд5. Мистецтво і техніка в сучасному житті завжди поруч.

Слайд6. Чи вважаєте ви технічні прилади красивими? Наприклад, комп’ютер чи мобільний телефон.

Слайд7. Як ще можна спілкуватися мобільним телефоном, крім розмови і текстових смс-повідомлень?

Слайд8-10. Гра «Відгадай смайл»

Практична діяльність учнів

Слайд11. Фізкультхвилинка

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Придумайте і намалюйте українські смайлики, які відображають ваші емоції (кольоровий папір, олівці, фломастери).

Слайд15. Послідовність малювання українських смайлів.

Підсумок

Слайд16. Рухлива вправа

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки

Слайд18. Поміркуйте, якого технічного приладу вам не вистачає для успішного навчання.

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні