Каталог матеріалів

Урок №2 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Як досягти успіху. Взаємозв’язок природничих наук.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023)

Урок №2. Як досягти успіху? Взаємозв’язок природничих наук.

Мета: ознайомити учнів із концепцією успіху, а також у розкритті та розумінні взаємозв'язку між вивченням природничих наук та досягненням особистого та професійного успіху, надихатися на розвиток своїх здібностей та навичок, а також розуміти, як ці елементи можуть впливати на їхню майбутню кар'єру та життєвий шлях, збагатити і закріпити знання учнів про різноманітні професії, розвивати пізнавальний інтерес до світу професій; розширити знання дітей про різні професії, зокрема й сучасні, виховувати повагу до праці своїх батьків, відповідальне ставлення до своєї головної професії - школяр, працьовитість, старанність, шанобливе ставлення до праці людей усіх професій.

Очікувані результати: учні мають чітке уявлення про те, що означає успіх для них як індивідуумів, визначають різні аспекти успіху у різних сферах життя (особистість, навчання, робота, творчість тощо), розуміють, які галузі природничих наук існують та що вони вивчають, ідентифікують основні об'єкти і предмети вивчення в кожній з галузей, пояснюють, як знання і навички, отримані в природничих науках, можуть впливати на досягнення успіху, розуміють, як приклади використання цих знань можуть допомогти досягти визначених цілей, розуміють важливість знань з природничих наук у досягненні особистого і професійного успіху, а також надихнуть їх на активний розвиток і здійснення своїх цілей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Прочитайте слова Джона Леннона, британського рок-музиканта, учасника групи «The Beatles»

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Можливо, тобі траплялася абревіатура STEM?

Слайд7. Вправа «Трибуна думок»

Слайд8. Розглянь професії майбутнього.

Слайд9. Розглянь транспорт майбутнього.

Слайд10-12. Познайомся з декількома припущеннями вчених.

Слайд13. Дослідіть.

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15. Перегляд відео «Топ 10 Професій Майбутнього» 

Слайд16. Гімнастика для очей.

Слайд17. Ознайомся з формулою вибору професії і з'ясуй, яка професія тобі підходить.

Слайд18. Вправа «Трибуна думок»

Слайд19. Поради щодо розвитку важливих навичок.

Слайд20. Вправа «Трибуна думок»

Слайд21. Підсумуймо.

Слайд22. Перевір себе.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні