Каталог матеріалів

Урок №2 з всесвітньої історії для 7 класу. І.Я. Щупак, О.В. Бурлака та ін. - Занепад античного світу.

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) Щупак І.Я., Бурлака О.В., Желіба О.В., Піскарьова І.О.

Урок №2. Занепад античного світу.

Мета: повторити матеріал з попереднього курсу, узагальнити знання, пригадати основні етапи давньої історії людства, сприяти розумінню послідовності історичних процесів, взаємовпливу подій, непереривності розвитку історії; закріпити одержані знання; виховувати інтерес до вивчення історії.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: пояснити поняття «міграція», «етномовна спільнота», «Велике переселення народів»; назвати час, причини та наслідки Великого переселення народів; назвати приклади міграцій доби Великого переселення народів на українських землях; пояснити, як Велике переселення народів вплинуло на зміну історичних епох.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Online завдання.

Слайд 4. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 9-10. Робота з підручником. Робота з відео.

Слайд 11. Розповідь вчителя.

Слайд 12. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15-16. Розповідь вчителя.

Слайд 17. Робота з картою.

Слайд 18. Online завдання

Слайд 19. Робота з історичним джерелом. Робота в групі.

Слайд 20. Пошукове завдання. Робота в групах.

Слайд 21. Вправа «Крісло автора».

Слайд 22. Проєктне завдання. Робота в групах.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Online завдання

Слайд 25. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні