Каталог матеріалів

Урок №2 для 2 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: графіка, графічні матеріали

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №02 Основні поняття: графіка, графічні матеріали. СМ: В. Мамчич «Кримське дерево»; методичний малюнок дерева пастеллю ХТД: зображення дерева, яке вітає учнів дорогою до школи. За бажанням можна доповнити малюнок паперовими пташками (білий або тонований папір; фломастер чи вуглина)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «Графіка»; вдосконалювати навички роботи з графічними матеріалами, познайомити з їхніми виражальними можливостями; розвивати образне мислення, фантазію, уяву; виховувати естетичні смаки, прищеплювати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект, фломастери, вуглина.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-7. Відгадайте загадку.

Слайд8. Розповідь вчителя.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд9. Художники теж не оминають цю красу. Розгляньте картини дерев, який настрій вони передають. Закрийте очі, уявіть цю природу.

Слайд10. Розгляньте світлину. Чи схожа вона за технікою виконання з попередніми?

Слайд11. Запам’ятайте!

Слайд12. Розповідь вчителя.

Слайд13-14. У графіці використовують такі інструменти.

Слайд15. Порівняйте зображення дерев, виконані пастеллю і гелевою ручкою.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Практична діяльність учнів

Слайд19. Намалюйте дерево, яке вітає вас дорогою до школи (білий або тонований папір, фломастер чи вуглина). За бажанням доповніть малюнок паперовими пташками.

Слайд20. Послідовність малювання дерева.

Підсумок

Слайд21. Рухлива вправа

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23. Поекспериментуйте, намалюйте дерева на асфальті кольоровою крейдою.

Рефлексія

Слайд24. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні