Каталог матеріалів

Урок №2 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Добробут — буття для добра. Добробут людини і добробут суспільства.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №002. Добробут — буття для добра. Добробут людини і добробут суспільства.

Мета: пояснювати, що він/вона може зробити для власного добробуту і добробуту інших; розуміти перспективність своєї діяльності для успішного майбутнього.

Очікувані результати: учні пояснюють на наводять приклади дій, котрі вони можуть зробити для власного добробуту та добробуту інших і обґрунтовують перспективність своєї діяльності задля успішного особистого та колективного майбутнього.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 5. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Поміркуй.

Слайд 8. Віднови прислів’я та поясни, як ти його розумієш.

Слайд 9. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 10. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Роздивіться дві різні схеми, що демонструють залежність добробуту суспільства від добробуту людини. Поміркуйте, як їх можна пояснити.

Слайд 12. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 13. Прочитай описи ситуацій. Поміркуй, хто з дітей дбає про свій добробут і добробут інших.

Слайд 14. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 15. Поміркуй.

Слайд 16. П’ятикласники та п’ятикласниці обговорювали, що вони можуть зробити для добробуту класу. Усі пропозиції вони записали.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Створіть плакат ідей для добробуту вашого класу.

Слайд 18. Учителька намалювала на дошці “Шкільне дерево добробуту”. Вона запропонувала учням та ученицям знайти гілку свого класу й записати на ній, що в класі вже є, а на листочках — що хотілося б мати. Виконайте таке завдання і ви.

Слайд 19. Запам'ятай!

Слайд 20. Поміркуй, від кого насамперед залежить твій добробут у школі

Підсумок

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 22. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні