Каталог матеріалів

Урок №17 для 10-11 класів по модулю "Графічний дизайн" - Трасування об'єктів. Маскування. «Живі» переходи. Спотворення і деформація.

«___»__________ 20___ року

Урок №17.  Тема. Трасування об'єктів. Маскування. «Живі» переходи. Спотворення і деформація. Застосування до виділених об’єктів різних художних ефектів. Використання “перетікання” об’єктів. Заливка об'єктів. Робота з градієнтами. Прозорість. Градієнтна сітка.

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «трасування об’єктів», «маскування», «спотворення», «маскування». Ознайомити з основними інструментами для малювання. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: браузер, Adobe Photoshop

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

Доброго дня, діти.

  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні на уроці ми з вами ознайомимося з трасуванням та маскуванням об'єктів. Розглянемо «Живі» переходи. Детальніше познайомимося з спотворенням і деформацією. Навчимося застосувати до виділених об’єктів різні художні ефекти. Використаємо “перетікання” об’єктів та заливку об'єктів. Навчимося працювати з градієнтами та прозорістю.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Перевірка знань (Слайд 3)

Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Практичне завдання (Слайд 28)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підведення підсумків уроку

Бесіда за питаннями (Слайд 29)

Домашнє завдання

Слайд 31. Опрацювати вивчений матеріал

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні