Каталог матеріалів

Урок №17 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Повітря навколо мене.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника : І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва

Урок №17. Повітря навколо мене.

Мета: з’ясувати склад і властивості повітря, значення повітря в природі; вчити дітей досліджувати властивості повітря, проводити досліди, фіксувати і аналізувати результати; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи, здатність спілкуватися в процесі спільної роботи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Відгадай.

Слайд5. Де є повітря?

Слайд6. Властивості повітря.

Слайд7. Це наша планета – Земля. Навколо неї блакитний обідок – це товстий шар повітря, або ще називають – атмосфера.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Чи можна жити без повітря?

Слайд10-11. Словничок.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Розглянь діаграму. Якого газу в повітрі найбільше, а якого найменше?

Слайд14. Довідничок.

Слайд15. Найважливіший газ – кисень.

Слайд16-17. Вуглекислий газ.

Слайд18. Усі живі організми й люди задихнулися б без рослин.

Слайд19. Як ви гадаєте, чому ліси називають «легенями» планети?

Слайд20. Словничок.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Розгляньте малюнки. Чим забруднюється наше повітря?

Слайд23. Обери те, що людина може робити для того, щоб повітря було чистішим.

Слайд24. Цікаво знати.

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Для роздумів.

Слайд27. Пригадай.

Слайд28. Доповни речення.

Слайд29-30. Проведи дослід і зроби висновок.

Слайд31. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні