Каталог матеріалів

Урок №17 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Форми транспорту. СМ: Ю.Шевчук «Прага. Вулиця Капрова», В.Микитенко «Фленсбург. Німеччина»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №17 Форми транспорту. СМ: Ю. Шевчук «Прага. Вулиця Капрова», В. Микитенко «Фленсбург. Німеччина», порцелянова фігурка «Карета Попелюшки». ХТД: Зображення транспорту на вибір: карети, автомобіля або літака (воскові олівці, фломастери)

Мета: ознайомити учнів із визначними архітектурними пам’ятками країни та світу; розвивати вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, аналізувати їх; розвивати художні інтереси і потреби, естетичні ідеали, здатність розуміти та інтерпретувати твори мистецтва, оцінювати естетичні явища; формувати в учнів систему художніх знань і вмінь, яка відображає цілісність та видову специфіку мистецтва; виховувати в учнів емоційно-ціннісне ставлення до мистецтва та дійсності.

 

Обладнання: мультимедійний комплект, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3-6. Розгадайте ребус.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд7. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Розповідь вчителя

Слайд9-11. У кожній країні є визначні місця, які стали їхніми візитівками

Слайд12. Який вид транспорту ви обрали б для подорожі? Опишіть його особливості.

Слайд13. У європейських містах можна покататися на пароплаві або

у старовинній кареті. СМ: Ю.Шевчук «Прага. Вулиця Капрова»,

В.Микитенко «Фленсбург. Німеччина».

Слайд14. Роздивіться та порівняйте транспорт на ілюстраціях.

Слайд15. Знайдіть знайомі тобі форми в зображеному транспорті. Поміркуйте, у якого транспорту немає коліс.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд17-18. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд19. Намалюйте карету, автомобіль або літак ( фломастери чи воскові олівці).

Слайд20. Послідовність малювання карети

Підсумок

Слайд21. Рухлива вправа

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки

Слайд23. Яким ви уявляєте транспорт майбутнього? Розкажіть про свої ідеї однокласникам та однокласницям.

Рефлексія

Слайд24. Вправа «Інтерв’ю»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні