Каталог матеріалів

Урок №16 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Правильно наголошую слова. Робота зі словником. Звуко­вий аналіз слів. Складання речень.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 16. Правильно наголошую слова. Робота зі словником. Звуко­вий аналіз слів. Складання речень.

Мета: вчити правильно ставити наголос у словах, правильно їх вимовляти; складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; будувати звукові схеми слів; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Спиши подані слова. Постав наголос. Перевір себе за словником.

Слайд 3. Перевір себе за словником.

Слайд 4. Проведи дослідження.

Слайд 5. Перевір себе за правилом.

Слайд 6. Рухлива вправа.

Слайд 7. Допоможи Ґаджикові вставити пропущені в тексті слова. Знайди їх у словнику вгорі.

Слайд 8. Запиши цей текст. Постав наголос у вставлених словах.

Слайд 9-10. Прочитай вислови, які підібрала Читалочка. Поясни, як ти їх розумієш. Запиши той вислів, який тобі більше сподобався.

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

Слайд 12. Прочитай вір Галини Малик. Допоможи хлопчикові Віті виправити помилки – устав пропущені слова.

Слайд 13. Спиши виділені рядки вірша. Встав пропущені слова. Познач у них наголос.

Слайд 14-15. Допоможи Щебетунчикові розгадати ребуси. Запиши слова-відгадки. Постав наголос. Побудуй звукову схему останнього слова.

Слайд 16. Склади речення з кожним словом-відгадкою і запиши.

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18. Пояснення домашнього завдання. Родзинка хоче дати тобі дві поради. Допоможи скласти їх із поданих слів. запиши поради в зошит. Розкажи, як ти розумієш значення записаних порад.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні