Каталог матеріалів

Урок №15 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Тематична діагностувальна робота з теми «Звуки і букви».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 15. Застосування набутих знань, умінь і навичок у процесі виконання компетентнісно орієнтовних завдань по темі «Пригадую знання про звуки і букви»

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Звуки і букви»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування.

Слайд 4-6. Завдання 1. Визнач, якій звуковій схемі відповідають подані слова. Запиши їх у дві колонки. Які слова не відповідають жодній схемі? Склади з ними речення і запиши.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Завдання 2. Щебетунчик хоче скласти меню своїх улюблених напоїв. Допоможи йому. Запиши назви напоїв в алфавітному порядку. Підкресли букви, які позначають м’які приголосні звуки.

Слайд 9-10. Завдання 3. За зразком утвори слова з подовженими приголосними звуками від поданих і запиши. Постав наголос в утворених словах.

Слайд 11-12. Завдання 4. Зміни подані слова за зразком. Запиши пари утворених слів.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14-15. Завдання 5. Спиши слова, поділяючи їх на склади для переносу.

Слайд 16-17. Завдання 6. Прочитай речення. Випиши в колонку виділені слова, вибравши потрібну букву з дужок. Добери до кожного із цих слів перевірне й запиши в другу колонку.

Слайд 18. Завдання 7. Запиши в колонку назви зображених на малюнках предметів. Підкресли в словах букви, які позначають ненаголошені голосні [е], [и]. Добери до кожного слова перевірне і запиши в другу колонку.

Слайд 19-20. Завдання 8. Спиши речення, вставивши пропущені слова. Перевір за орфографічним словником написання вставлених слів.

Слайд 21. Завдання 9. Пригадай, з яким настроєм ти зустрів/зустріла перше вересня цього навчального року. Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 18. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні