Каталог матеріалів

Урок №15 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Що було, коли мене не було? Археологи, палеонтологи

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №15. Що було, коли мене не було? Археологи, палеонтологи.

Мета: ознайомити дітей із професією археолог, з неймовірними археологічними знахідками України; дослідити, що можуть зробити люди, аби довідатися про минуле; ознайомити з ерою динозаврів; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати інтерес до історичних знахідок минулого, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Що люди можуть зробити, аби дізнатися про минуле. Прочитай ідеї Ганусі й Микити і додай свої варіанти.

Слайд6. Довідничок .

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Розглянь зображення. Як ти гадаєш, хто на ньому зображений?

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Перегляд відео “Розкопки найбільшого у світі Трипільського поселення”.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Що зображено на фото?

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Чи були в щоденнику незрозумілі слова? Прочитай їх значення.

Слайд15. Словничок.

Слайд16. Переглянь мультфільм про визначну скіфську пам’ятку:

Слайд17. Виконай завдання.

Слайд18. Розглянь знахідку археологів, якій дуже зраділи палеонтологи. Як ти гадаєш, чому?

Слайд19. Словничок.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Вправа “Як дізнатися про минуле” 

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Розв’яжи вирази та розфарбуй зображення в зошиті відповідними кольорами.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Перегляд відео “Чи жили динозаври разом із людьми?”.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні