Каталог матеріалів

Урок №15-16 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Порівняння чисел. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №15-16. Порівняння чисел. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

Мета: навчити дітей порівнювати числа, доповнювати записи за малюнками, обґрунтовувати вибір знаку при порівнянні чисел, записувати результат порівняння за допомогою знаків «>», «<», «=», закріпити правила лічби предметів; розвивати мислення.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Робота над загадкою

Слайд 4. Практична робота. Порівняння множини шляхом утворення пар

Слайд 5. Робота з віршем

Слайд 6. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 7. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 8-9. Робота з підручником. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

Слайд 10. Довідничок. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

Слайд 11. Гімнастика для очей

Слайд 12-15. Робота з підручником. Знаки «більше», «менше», «дорівнює»

Слайд 16. Довідничок. Нерівність

Слайд 17. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 18. Фізкультхвилинка

Слайд 19-20. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 21-23. Робота у зошиті

Слайд 24. Пальчикова гімнастика

Слайд 25-26. Методика написання знаків «більше», «менше», «дорівнює»

Слайд 27-30. Робота у зошиті

Слайд 31. Рухлива вправа

Слайд 32. Логічне завдання

Слайд 33. Робота з конструктором «LEGO»

Слайд 34. Інтерактивне завдання

Слайд 35. Рефлексія. Вправа «Кленовий листочок»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні