Каталог матеріалів

Урок №15 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Алгоритми дій у небезпечних ситуаціях різного походження

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 15. Алгоритми дій у небезпечних ситуаціях різного походження

Мета: навчити учнів правильно реагувати на небезпечні ситуації різного походження, формувати алгоритми дій та навички самозахисту, а також виховувати в них відповідальність за свою безпеку; дати знання про те, як діяти у випадку, коли їхній друг або однокласник опинився в небезпеці, та як допомогти йому; формувати в учнів навички самозахисту та правильної реакції на небезпечні ситуації; допомогти учням розуміти, що вони можуть робити, щоб зменшити ризик становлення небезпечної ситуації; виховувати в учнів відповідальність за свою безпеку та безпеку інших; сприяти розвитку учнівської самостійності та самодисципліни; закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні вчаться правильно реагувати на небезпечні ситуації різного походження, формують алгоритми дій та навички самозахисту, а також усвідомлюють відповідальність за свою безпеку; отримують знання про те, як діяти у випадку, коли друг або однокласник опинився в небезпеці, та як допомогти; формують навички самозахисту та правильної реакції на небезпечні ситуації; учні усвідомлюють, що можуть робити, щоб зменшити ризик становлення небезпечної ситуації; усвідомлюють відповідальність за свою безпеку та безпеку інших; розвивають самостійність та самодисципліну; закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Обговорення ситуації.

Слайд 9. Правила обговорення ситуації.

Слайд 10-11. Пояснення вчителя.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14-16. Пояснення вчителя.

Слайд 17. Робота в групах.

Слайд 18-19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Робота в групах.

Підсумок

Слайд 23. Опорні точки.

Слайд 24. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 25. Інтерактивна вправа.

Слайд 26. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 27. Рефлексія «Мій настрій».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні