Каталог матеріалів

Урок №14-15 з алгебри для 7 класу. О. Істер - Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку алгебра за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 14-15. Систематизація знань та підготовка до тематичного оцінювання. Тематична контрольна (діагностувальна) робота №2

Мета: узагальнення і систематизація знань і вмінь з розділу «Лінійні рівняння з однією змінною» розвивати вміння порівнювати, робити висновки; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють знаходити розв’язки лінійного рівняння та розв’язувати задачі де в рішенні використовується рівняння.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-28. Повторення. Математичні розминки.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 29-30. Рухлива вправа.

Слайд 31 - 43. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності. Самостійна робота.

Слайд 44. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 45 -46. Задачі підвищеної складності:

Перший кавун на 5 кг легший за другий і утричі легший за третій. Перший і третій кавуни разом удвічі важчі за другий. Знайдіть масу кожного кавуна.

Слайд 47-48. Життєва математика.

Складіть вираз щодо витрат Тетяною часу на виконання домашнього завдання, якщо:

1) на англійську мову вона витрачала а хв;

2) на математику — в 1,5 рази більше, ніж на англійську мову;

3) на українську літературу — на 10 хв більше, ніж на математику.

Скільки часу виконувала домашнє завдання Тетяна, якщо завдання з англійської мови вона виконала за 20 хв?

Підсумок

Слайд 49-50. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 51. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 52. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні