Каталог матеріалів

Урок №133 для 1 класу з математики за Н.П. Листопад - Числа 1 – 20. Круглі числа. Задача, яка розв'язується послідовно, на зменшення числа та знаходження суми.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекту «Математика. 1 клас. Н. Листопад».

Урок №133

Тема. Числа 1 – 20. Круглі числа. Задача, яка розв'язується послідовно, на зменшення числа та знаходження суми.

Мета: повторити числа від 1 до 20; удосконалити знання про круглі числа; вчити виконувати дії з круглими числами; повторити послідовність розв’язування задач, які виконують послідовно на зменшення числа та знаходження суми; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння; виховувати культуру поведінки, дбайливе ставлення до часу; формувати вміння раціонально та з користю витрачати свій час.

Очікувані результати: учень/учениця знає числа від 1 до 20; вміє пояснити, що таке круглі числа; виконує дії з круглими числами; називає послідовність розв’язування задач на зменшення числа та знаходження суми.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання: набір геометричних фігур та цифр; конструктор LEGO «Шість цеглинок», смужки «математичні штанги».

Тип уроку: комбінований урок.

Освітні галузі: математична, технологічна.

 

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 1-2. Організація класу.

Слайд 3. Підготовчі вправи. Лічба десятками в порядку зростання.

Слайд 4. Підготовчі вправи. Лічба десятками в порядку зростання.

Слайд 5. Геометрична хвилинка.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Підготовчі вправи. Вправа «Числові пірамідки».

Слайд 7. Підготовчі вправи. Вправа «Числові пірамідки».

Слайд 8. Підготовчі вправи. Гра «Зайві числа».

Слайд 9. Написання чисел 5, 15, 50.

Слайд 10. Підготовка до математичного диктанту.

Слайд 11. Математичний диктант.

Слайд 12. Перевірка математичного диктанту.

Слайд 13. Мотивація навчальної діяльності.

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

Слайд 14. Повідомлення теми уроку та завдань уроку.

 

ІІ. Основна частина.

Числа 1 – 20. Круглі числа.

Слайд 15. Робота з підручником. Робота над завданням.

Слайд 16. Робота з підручником. Робота за малюнком.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

 

Удосконалення знань та вмінь.

Слайд 18. Робота з підручником. Робота над завданням.

Слайд 19. Робота з підручником. Робота над завданням.

Слайд 20. Робота з підручником. Розв'язування задачі.

Слайд 21. Робота з підручником. Розв'язування задачі.

Слайд 22. Фізкультхвилинка.

III. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Виконання графічних тренувальних вправ.

Слайд 23. Настанова вчителя. Сиди правильно. Пиши правильно.

Слайд 25. Робота у зошиті.

Слайд 26. Робота у зошиті.

Слайд 27. Пальчикова гімнастика.

Слайд 28. Робота у зошиті.

Слайд 29. Рухлива вправа.

Слайд 30. Гра «Додай годиннику стрілки».

Слайд 31. Гра «Додай годиннику стрілки».

Слайд 32. Утворення попереднього та наступного круглого числа.

Слайд 33. Робота над загадкою.

Слайд 34. Логічне завдання.

 

Виконання Online завдання.

Слайд 35. Online завдання.

 

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 36. Рефлексія «Загадкові листи».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні