Каталог матеріалів

Урок №13 з української мови для 1 класу за Н.М. Кравцовою - Рядок. Середина рядка. Поле на сторінці зошита.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку українська мова (навчання грамоти) з використанням посібника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 4-х частинах) Підручник: Н.М. Кравцова, О.Д. Придаток

 

Урок №013. Рядок. Середина рядка. Поле на сторінці зошита. Основний рядок сітки зошита (верхня і нижня рядкові лінії). Виконання практичних вправ у рядку.

Очікувані результати: учні сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з посібником та медіапродукцією.

Мета:

формування предметних компетентностей:

продовжити знайомити учнів із положенням ручки в руці, ознайомити з основним рядком: верхньою, нижньою рядковими лініями; серединою рядка (за висотою і довжиною); інформувати їх про те, що в рядках вони будуть писати тільки ручкою, а розфарбовувати, малювати — олівцями; учити рівномірно розміщувати предмети в рядку; виховувати охайність і старанність під час виконання олівцем завдань у зошиті.

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — букваря, бажання вчитися, ходити в школу, здобувати знання; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, дбайливе ставлення до книги;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання, роботи з цифровими пристроями; удосконалювати вміння дотримувати правильної постави під час письма;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Слайд 3. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 4. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 5-6. Повторюємо правила.

Слайд 7. Практичне завдання.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Лінії в зошиті.

Слайд 9. Виконай гімнастику для пальчиків.

Слайд 10. Фізкультхвилинка.

ІV. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

Слайд 11. Практичне завдання.

Слайд 12. Практичне завдання.

Підсумок та рефлексія уроку

Слайд 13. Оціни свою роботу, позначивши відповідну крапельку.

Слайд 14. Рефлексія «Погода уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні