Каталог матеріалів

Урок №13-14 для 3 класу з літературного читання за О. Савченко - Сторінки з історії книгодрукування. В. Дацкевич «Як з’явилася друкована книга» (скорочено)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу) О.Савченко.

Урок № 13-14. Сторінки з історії книгодрукування. В.Дацкевич «Як з'явилася друкована книга». Робота з дитячою книжкою

Мета: продовжувати знайомити учнів з письменниками; вчити розрізняти поняття художній і художньо-науковий текст; навчити складати сенкан, помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів, виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Відгадування загадки. Складіть сенкан до слова книга.

Слайд 4. Стіна слів. Словник.

Слайд 5. Складіть сенкан до поняття книга.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8-14. Досліджуємо текст. Віктор Дацкевич «Як з'явилася друкована книга (скорочено)». Читання тексту вчителем або актором (аудіо запис).

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-17. Прочитайте слова, правильно ставте наголос.

Слайд 18-19. Читання твору учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 20. Перечитайте текст мовчки. Знайдіть в абзацах ключові слова. Підготуйтеся стисло переказати оповідання за планом.

Слайд 21-24. Фантазуємо і створюємо! Пам'ятники книжкам у різних країнах.

Слайд 25. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 26. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 27. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні