Каталог матеріалів

Урок №12 з образотворчого мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Зима-чарівниця

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №12 Зима-чарівниця

Теплі і холодні кольори.

СМ: М. Глущенко «Зима», Ю. Писар «Зимова ідилія», О. Вакуленко «Казкова зима».

ХТД: Зображення засніженого міста або села (кольоровий папір або картон; гуаш).

Мета: дати уявлення дітям про теплі та холодні кольори; дати поняття вираженню настрою через колір; формувати навички та вміння організації робочого місця відповідно до виду образотворчого мистецтва; розвивати дрібну моторику рук; виховувати інтерес до предмета.

Очікувані результати: здобувач освіти сприймає твори живопису, визначає теплі й холодні кольори; створює образи, фантазує; вербально описує свій творчий задум, обґрунтовуючи вибір відповідної кольорової гами (холодної, теплої). 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, кольоровий папір або картон; гуаш.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Розгляньте малюнок, назвіть основні та похідні кольори.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-6. Слово учителя

Слайд7-8. Перегляньте навчальне відео.

Слайд9. Розгляньте круг кольорів та запам’ятайте!

Слайд10-15. Пограймо гру «Впіймай колір».

Слайд16. Розгляньте картини.

Слайд17. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд18-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Намалюйте своє засніжене місто або село. Для зображення снігопаду набризкуйте на синій папір білу фарбу (кольоровий папір або картон; гуаш).

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Продемонструйте власні малюнки.

Підсумок

Слайд24. Поміркуйте та визначте, яка квітка у кожному букетику зайва. Поясніть.

Слайд25. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія «Мій настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні