Каталог матеріалів

Урок №12 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - Які зміни залежать від мене? Складання розпорядку дня. Дослідження: «Що в мені змінилося?»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №12. Які зміни залежать від мене? Складання розпорядку дня. Дослідження: «Що в мені змінилося?» (фотографії дітей, зроблені у різні часи). Комікс: «Як знайти партнерів для гри?»

Мета: досліджувати свій організм: описувати залежність між фізичною активністю та потребою в їжі та воді; пояснити важливість впливу питної води на організм; відзначати зміни у своєму тілі у процесі фізичної активності; пояснити вплив способу життя, здорової поведінки та корисних

звичок на здоров’я людини; вчитися планувати власний розпорядок дня.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Привітання.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-8. За малюнками розкажи, що сприяє твоєму фізичному розвитку.

Слайд9. Потренуймося.

Слайд10. Поміркуй.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Який напій найкраще вживати після занять фізкультурою, щоб уникнути зневоднення організму? Чому?

Слайд13. Поясни вислів.

Слайд14. Цікавинка.

Слайд15. Даринка, Максим та Олег розповіли про зміни, які відбулися з ними з початком навчання у школі.

Слайд16. Розглянь малюнок, розкажи про розпорядок дня школярів.

Слайд17. Склади власний розпорядок дня.

Слайд18-19. Почитай вірш «Галя-Невстигаля»

Слайд20. Дай відповіді на запитання.

Слайд21. Перегляд навчального відео.

Слайд22. Розглянь фото українських зірок в дитинстві.

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Слайд24. Робота в підручнику.

Слайд25. Побесідуймо.

Слайд26. Виконай завдання.

Слайд27. Лісник подав результати збирання плодів у вигляді діаграми. Сформулюй і запиши запитання за даними діаграми. Постав його своїм однокласникам.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Які риси характеру допомогли волонтерам зібрати так багато плодів?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні