Каталог матеріалів

Урок №12 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Слов’янські народи. Ольга Бондарук. Міфи про створення світу та людей.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 12. Слов’янські народи. Ольга Бондарук. Міфи про створення світу та людей

Мета: продовжувати знайомити учнів з минулим слов’янських народів; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

Слайд 8. Рухлива вправа для очей.

Слайд 9. Розгадай ребус.

Слайд 10-11. Повідомлення теми уроку.

Слайд 12-17. Опрацювання тексту Ольги Бондарук «Міфи про створення світу та людей». Читання тексту вчителем.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники.

Слайд 20. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 21. Знайомтесь – відомий дослідник української історії й культури

 Сергій Плачинда.

Слайд 22. Роздивись обкладинку книжки відомого дослідника української історії й культури Сергія Плачинди «Міфи і легенди давньої України».

Слайд 23. Поміркуйте разом. Обговоріть.

Слайд 24. Роздивіться репродукцію картини сучасної української художниці. Обговоріть і поділіться ними з дорослими. За бажанням опишіть, яким ви уявляєте світове дерево нашого народу, або намалюйте його.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 26. Рухлива вправа.

Слайд 27. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні