Каталог матеріалів

Урок №11 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Зовнішність людини. Акуратність

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.

Урок №11. Зовнішність людини. Акуратність.

Мета: ознайомити учнів із поняттям «акуратний», з однією із вимог гігієни – чистотою; про те, що чистота є однією з умов формування, збереження та зміцнення здоров‘я, переконати учнів у необхідності виконувати вимоги особистої гігієни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Привітання «Ми – неповторні»

Слайд6. Розглянь малюнки. Що спільного між людьми, і чим вони відрізняються?

Слайд7. Як ти розумієш вислів?

Слайд8. Прочитай.

Слайд9. Вправа «Дзеркальце, скажи»

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Розкажи.

Слайд13. Порада.

Слайд14. Побесідуймо.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Що роблять діти, щоб бути охайними?

Слайд17-19.Опиши зовнішність дітей. Що потрібно зробити, щоб її покращити?

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21. Розкажіть, хто кого вмиває у вірші? Чи маєте ви домашніх тварин? Як вони умиваються?

Слайд22. Розгляньте малюнки, яких правил гігієни дотримуються діти?

Слайд23. Прочитайте вірш, скажіть чи охайна дівчинка. Чи можна назвати її чепурухою?

Слайд24. Розглянь малюнки. Власника якого столу, можна назвати акуратним? За яким столом працювати приємно і зручно? Чому?

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.