Каталог матеріалів

Урок №11 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Сюїта, пауза СМ: К. Сен-Санс. «Кенгуру», «Слон» (із сюїти «Карнавал тварин»)

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №11. Сюїта, пауза СМ: К. Сен-Санс. «Кенгуру», «Слон» (із сюїти «Карнавал тварин») ХТД: «Левеня» (муз. В. Гребенюка, сл. Н. Іванюка) — виконання М/ф «Кріт у зоопарку»

Мета: познайомити учнів із сюїтою композитора Каміля Сенс-Санса "Карнавал тварин". Вчити розрізняти, слухаючи музичні твори, яких тварин зобразив композитор. Пригадати, що таке пауза та яка вона буває за тривалістю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Запам’ятай.

Слайд6. М. Степаненко. «Бегемот», «Мавпи», «Білочка» (із сюїти «Про звірів»).

Слайд7. Чи можна назвати ці п’єси програмною музикою?

Слайд8. Пригадай свої враження від прогулянки зоопарком і порівняй їх із картиною Августа Маке.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Послухаємо пісню «Левеня» музика В. Гребенюка Слова Н. Іванюка.

Слайд11-13. Розучимо текст пісні «Левеня».

Слайд14. Виконання пісні «Левенятко».

Слайд15. Вибери слова, які характеризують музику п’єс, які ти послухав/послухала на уроці.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Тривалості пауз.

Слайд18. К. Сен-Санс. «Кенгуру», «Слон» (із сюїти «Карнавал тварин»).

Слайд19. Як композитор «зобразив» кенгуру і слона?

Слайд20. Вибери танець, який виконує слон.

Слайд21. М/ф «Кріт у зоопарку».

Слайд22. Пограй із друзями та подругами у гру «Таємничий знак».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні