Каталог матеріалів

Урок №11 з образотворчого мистецтва для 7 класу за Л. Кондратовою - Різнобарвність звуків та кольорів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Кондратова»

Урок №11. Різнобарвність звуків та кольорів Стилізований живопис. Декоративність. Декоративна композиція. Декоративний пейзаж.

ХДТ: створення стилізованого декоративного пейзажу.

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Запам’ятайте.

Слайд6-7. Слово вчителя

Слайд8-10. Об’єднайтесь у чотири групи. Розгляньте картини всесвітньо відомих художників та обговоріть, яку з них аналізуватиме кожна група.

Слайд11. Перегляньте відеоролик «Декоративний живопис України».

Слайд12. Обговоріть.

Слайд13. Слово вчителя

Слайд14. Запам’ятайте.

Слайд15-16. Слово вчителя

Слайд17. Розгляньте роботи М. Тимченко.

Слайд18. Поради від майстрів та майстринь

Слайд19. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд20. Створіть стилізований декоративний пейзаж.

Слайд21. Послідовність виконання

Слайд22. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд24. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд25. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні