Каталог матеріалів

Урок №11 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Катерина Перелісна «Осінь». Ігор Січовик «Загадка». Добір слів – назв ознак, слів з ніжним пестливим значенням.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №011. Катерина Перелісна «Осінь». Ігор Січовик «Загадка». Добір слів – назв ознак, слів з ніжним пестливим значенням.

Мета: ознайомити учнів з віршами Катерини Перелісної «Осінь» та Ігоря Січовика «Загадка»; вчити виділяти головне; удосконалювати навички свідомого, виразного читання поетичних творів та вміння їх зіставляти; збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення, вміння добирати слова — на́зви ознак з ніжно-пестливим значенням. Виховувати любов до природи, почуття прекрасного, позитивне сприймання навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Складіть девізу уроку із «розсипаних» слів

Слайд 4-9. Артикуляційна вправа.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 10. Робота з чистомовкою.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 12. Вправа «Передбачення».

Слайд 13. «Щоденні 5». Слухаю і розумію. Слухання вірша.

Слайд 14. Завдання для уважних читачів.

Слайд 15. Вибіркове читання.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 18. Вправа «Бджілки». Напівголосне читання вірша.

Слайд 19. Конкурс на кращого читача вірша.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Вправа «Входження в малюнок».

Слайд 22. «Щоденні 5». Слухаю і розумію.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-32. Доберіть прикметники до слова осінь, наприклад: тепла, дощова, щедра ... .

Слайд 33. Заповнення щоденника читача.

Підсумок

Слайд 34. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні