Каталог матеріалів

Урок №11 для 3 класу з Я досліждую світ за І. Андрусенко - Дослідження різноманітності тіл неживої та живої природи у довкіллі.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І.В.Андрусенко, Н. В. Котелянець, В. В. Вдовенко, О. В. Агєєва

Урок №11. Дослідження різноманітності тіл неживої та живої природи у довкіллі.

Мета: ознайомити з поняттями «розчин», «кристалізація»; продовжувати формувати вміння наводити приклади тіл і явищ природи; ознайомити учнів з різноманітністю матеріалів, з’ясувати їх походження та використання людиною; розвивати увагу, пам’ять мислення; показати важливість різних речовин для розвитку та підтримання життя на Землі; виховувати бережне ставлення до довкілля.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Енергізатор «Передай імпульс»

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Виконайте дослід.

Слайд7. Висновок.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Поміркуй.

Слайд11. Робота в підручнику.

Слайд12. Словничок.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14.Розглянь тіла з твердих речовин.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Пригадай.

Слайд17. Розкажи.

Слайд18. Довідничок.

Слайд19. Наприклад, вода, налита в басейн, набуде його форми.

Слайд20. Молоко в склянці набуває форми склянки.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22-24. Гра «З чого це зроблено» (з використанням цеглинок Лего)

Слайд25. Обери предмет який виготовлений з деревини.

Слайд26. Домашнє завдання.

Слайд27. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Вправа «Мікрофон»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні