Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з музичного мистецтва за М. Л. Масол - Звуки та кольори в мистецтві., Сім кольорів веселки - сім нот (порівняння, ознайомлення).

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №10. Звуки та кольори в мистецтві., Сім кольорів веселки - сім нот (порівняння, ознайомлення). О. Збруцька. Райдуга. С. Прокофʼєв. Дощик і веселка. Слова Н. Гуркіної Веселка; Музика і слова Н. Май. «Кап-кап-кап».

Мета: розширювати уявлення учнів про емоційний зміст музики на основі кольорових настроїв веселки; активізувати образне мислення учнів; розвивати творчу фантазію учнів, уяву, уміння імпровізувати; виховувати в учнів вокальні, виконавські навички, прищеплювати зацікавленість музикою, співом.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Вступна бесіда – «Що таке веселка?»

Слайд5. Сергій Прокоф'єв – Дощик і веселка.

Слайд6. Спробуємо передати мелодію за допомогою рухів.

Слайд7. Розучування тесту пісні Н. Гуркіної – Веселка.

Слайд8. Виконуємо пісеньку Н. Гуркіної – Веселка.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Прослуховування музичного твору Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд11. Розучування тесту пісні Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд12. Виконуємо пісеньку Наталії Май – Кап-кап-кап.

Слайд13. Нотний будинок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні