Каталог матеріалів

Урок №10 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Знаходження невідомого множника, діленого, дільника. Перевірка ділення за допомогою дії множення. Творча робота над задачами.

Безкоштовно

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №10. Знаходження невідомого множника, діленого, дільника. Перевірка ділення за допомогою дії множення. Творча робота над задачами.

Мета: узагальнити й систематизувати вміння учнів знаходити невідомий множник, ділене, дільник, перевірка ділення за допомогою множення; актуалізувати вміння розв'язувати прості задачі; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-9. Усний рахунок. Назви пропущені числа, щоб одержати істинні рівності.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10 . Каліграфічна хвилинка.

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12-13. Обчисли частки. Перевір ділення за допомогою дії множення. № 84 с 15.

Слайд 14. Розв’яжи вирази. №85 с15.

Слайд 15. Фізкультхвилинка .

Слайд 16-17. Розв’яжи задачу. Тато заплатив за три однакові морозива 21 грн. Яка ціна морозива? № 86 с 15.

Слайд 18-19. Розв’яжи задачу. Мама купила в магазині 6 груш і 3 яблука. Ці фрукти вона порівну поділила між трьома дітьми. Скільки фруктів отримала кожна дитина? №87 с 16.

Слайд 20. Вибери вираз до кожної задачі. № 88 с 16.

Слайд 21. Виконай ділення іменованих чисел. Поясни, яка відмінність між виразами і їх значеннями. № 89 с 16.

Слайд 22. Рухлива вправа

Слайд 23. Логічна задача (відео). 

 Слайд 24. Домашнє завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні