Каталог матеріалів

Урок №10 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Повторюємо геометричні фігури. Величини.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок № 10. Повторюємо геометричні фігури. Величини.

Мета: актуалізувати уявлення про пряму інію, промінь, відрізок, многокутники, круг; систематизувати та узагальнити уявлення про величини – довжину, масу, місткість; вчити порівнювати, додавати й віднімати величини.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

 Для предметів, які нас оточують, характерна така властивість, як форма. Якщо не зважати на інші властивості предметів, то ї образами є геометричні фігури. Сьогодні ми повторимо геометричні фігури, які вивчили в 1 класі, та й згадаємо й про інші властивості предметів навколишнього світу: довжину, масу, місткість та одиниці їх вимірювання. На нас очікує велика робота, і від того, наскільки кожний буде зібраним та сумлінним, залежить успішність спільної праці класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-4. Математичний диктант.

Слайд 5. На малюнку наведи червоним олівцем прямі лінії; синім – промені; зеленим – відрізки.

Слайд 6. Попрацюй із математичними матеріалами «Геометричні фігури».

Слайд 7. Назви відомі тобі многокутники. Відшукай їх на малюнку. Розкажи, що тобі відомо про трикутник; чотирикутник; п’ятикутник. Здогадайся, чому ці фігури мають такі назви. Розфарбуй фігури за зразком.

Слайд 8. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 9. На які многокутники розбито кожну фігуру?

Слайд 10. Виміряй довжини відрізків.

Слайд 11. Згадай відомі тобі одиниці вимірювання довжини; маси; місткістю. Як співвідносяться дециметрі сантиметр? Метр і сантиметр?

Слайд 12. Заміни одні одиниці вимірювання довжини іншими.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Розв’яжи задачу.

Слайд 15. Яка маса гуски? Яка маса цеглини?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Яка маса кавуна? Яка маса дині?

Слайд 17. Виконай арифметичні дії.

Слайд 18. Рухлива вправа.

Підсумок

Виконай інтерактивне завдання.

Пояснення завдань домашньої роботи

Слайд 19. Подай величини в зазначених одиницях вимірювання.

Слайд 20. Порівняй іменовані числа.

Слайд 21. Виконай додавання і віднімання іменованих чисел.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні