Каталог матеріалів

Урок №10 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Підсумковий урок. Діагностувальна робота №1 з теми «Людина – частина природи і суспільства

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №10. Підсумковий урок. Діагностична робота 1 з теми «Людина – частина природи і суспільства. Дослідження довкілля. Як людина пізнає природу»

Мета: повторити основні поняття та принципи, які учні вивчили під час курсу, зокрема роль людини як частини природи і суспільства, методи дослідження довкілля, та способи пізнання природи, закріпити знання про взаємодію людини з природним середовищем та її вплив на навколишнє середовище, провести діагностичну роботу для оцінки рівня засвоєння матеріалу, провести тестування, щоб визначити рівень знань і розуміння теми учнями, виявити сильні і слабкі сторони в знаннях учнів, щоб визначити напрямки для подальшого навчання та вдосконалення, розвинути навички самостійного мислення та аналізу, заохотити учнів до самостійного аналізу отриманих знань і їх застосування у вирішенні практичних завдань.

Підтримувати розвиток критичного мислення та здатності до самостійного пізнання природи і суспільства, допомогти учням систематизувати свої знання, виявити прогалини у розумінні теми, та підготуватися до подальшого вивчення предмету.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Позитивне налаштування на урок.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Розглянь зображення. Що дає природа людині?

Слайд7. Що належить до природи? Доповни.

Слайд8. Проблемне питання.

Слайд9. Людина належить і до природи, і до суспільства.

Слайд10. Пригадай та назви.

Слайд11. Віршована фізкультхвилинка.

Слайд12. Хто належить до суспільства? Поясни, чому так уважаєш.

Слайд13. Розглянь малюнки. Чого насправді не буває?

Слайд14-15. Поміркуй.

Слайд16. Поміркуйте, які винаходи здійснили люди, спостерігаючи за цими організмами.

Слайд17. За малюнками розкажи звідки можна почерпнути інформацію про природу.

Слайд18. Дай відповіді на запитання.

Слайд19. Пригадай. За допомогою яких органів чуття, людина може пізнавати світ?

Слайд20. Пригадай.

Слайд21. Поміркуй.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23-24. Поміркуй.

Слайд25. Обговоріть, про що можна дізнатися за допомогою зображених моделей.

Слайд26. Чи зручно спостерігати за крихітними мурашками? Який пристрій зможе допомогти?

Слайд27. Збільшувальні предмети.

Слайд28. Розгляньте малюнки та назвіть прилади для вимірювання. Що можна ними вимірювати?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Якщо ти хочеш вивчати природу будь:

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні