Каталог матеріалів

Урок №10 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Осінь – золотокоса красуня. М.Рильський «Ми збирали з сином на землі каштани…». Д.Павличко «Небеса прозорі…» (напам’ять)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 10. Осінь – золотокоса красуня. М.Рильський «Ми збирали з сином на землі каштани…». Д.Павличко «Небеса прозорі…» (напам’ять).

Мета: навчити виразно читати вірші, інтонувати речення; удосконалювати навичку читання; аналізувати та відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне..

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 3-4. Відгадай загадку.

Слайд 5-14. Картини природи (музичний супровід Фредерік Шопен «Осінній вальс», аудіо запис «Ти вже знаєш, що природа постійно змінюється…»).

Слайд 15. Знайомство з поетом. Максим Рильський.

Слайд 16. Рухлива вправа.

Слайд 17. Опрацювання вірша Максима Рильського «Ми збирали з сином…» (аудіо запис вірша).

Слайд 18-19. Словникова робота. Прочитайте слова згори вниз і навпаки, з’єднайте стрілочками відповідні словосполучення з вірша.

Слайд 20. Читання вірша учнями. Вибіркове читання. Запитання до тексту.

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

Слайд 22. Досліджуйте!

Слайд 23-24. Поміркуймо. Уявимо, що означають вислови.

Слайд 25. Розгляньте картину Сергія Шишка «Осінь. Голосієво».

Слайд 26. Дайте відповіді за картиною Сергія Шишка «Осінь Голосієво».

Слайд 27. Знайомство з поетом. Дмитро Павличко.

Слайд 28. Порівняння-образ. Опрацювання вірша Дмитра Павличка «Небеса прозорі…» (аудіо запис вірша).

Слайд 29. Словникова робота. Прочитайте слова згори вниз і навпаки, з’єднайте стрілочками відповідні словосполучення з вірша.

Слайд 30. Читання вірша учнями. Вибіркове читання. Запитання до тексту.

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні