Каталог матеріалів

Урок №10 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Л. Аристовою - Казка — чарівна країна! Все в ній просто й зрозуміло…

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Аристова, Н. Чєн»

Урок №10 Казка — чарівна країна! Все в ній просто й зрозуміло…

Ілюстрація, художники-ілюстратори/ художниці-ілюстраторки.

СМ: ілюстрації до казки «Івасик-Телесик», О. Кошель,

В. Мельниченко, К. Штанко.

ХТД: створення ілюстрації до улюбленої казки (матеріали на вибір)

Мета: ознайомити учнів із поняттям «ілюстрація»; навчати учнів зображати тварин в ілюстраціях до казок, передавати у живописному творі індивідуальні характеристики обраного казкового персонажа; розвивати вміння насолоджуватися ілюстраціями до літературних творів, аналізувати їх; прищеплювати любов до літературних творів, дбайливе ставлення до книжок.

Очікувані результати: здобувач освіти виконує прості живописні або графічні композиції, уміє застосовувати різні виразні засоби творення художніх образів для створення ілюстрацій до літературних творів, відповідно до задуму обирає формат для зображення (вертикальний, горизонтальний), використовує всю площину аркуша, практично освоює основи художньої мови різних видів образотворчого мистецтва та способів художньо-творчого самовираження; сприймає, аналізує твори мистецтва та виявляє до них емоційно-ціннісне ставлення; соціалізується засобами мистецтва, усвідомлює власне «Я», презентує результати своєї творчості, взаємодіє з іншими через мистецтво у середовищі. 

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, матеріали на вибір.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4-6. Розповідь Мальовнички

Слайд7-8. Подорож у Країну Мистецтв

Слайд9. Розгляньте ілюстрацію.

Слайд10. Подорож у Країну Мистецтв

Слайд11. Завітаймо до казкової зали.

Слайд12. Запам’ятайте!

Слайд10. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд13. Рухлива вправа

Слайд14. Вправа «Інтерв’ю»

Слайд15. Послухайте казку «Івасик-Телесик».

Слайд16-18. Подивіться, які різні ілюстрації створили художники та художниці до цієї казки.

Слайд19. Дайте відповіді на запитання.

Слайд20. Слово вчителя

Слайд21. Пофантазуйте.

Слайд22. Секрети образотворчого мистецтва

Слайд23. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд24-25. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд26. Створіть ілюстрацію до казки «Івасик-Телесик» або до своєї улюбленої казки.

Слайд27. Послідовність виконання

Слайд28. Гімнастика для очей

Слайд29. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд30-32. Розгляньте ілюстрації, відгадайте назву казки.

Рефлексія

Слайд33. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні