Каталог матеріалів

Урок №10 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Г. Остапенко «У лісі»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №10. Г. Остапенко «У лісі»

Мета: закріплювати вміння планувати подорож; ознайомити з лісом як природним угрупованням; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріплювати вміння писати слова в алфавітному порядку; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати любов до природи, бажання берегти ліси, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Артикуляційна вправа.

Слайд6. Робота над скоромовкою.

Слайд7. Впізнайте слова за відсутніми літерами.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-10. Пригода четверта «У лісі»

Слайд11.Гімнастика для очей.

Слайд12-13. Пригода четверта «У лісі»

Слайд14. Побесідуймо.

Слайд15. Волинь - найцікавіші місця!

Слайд16-18. Обчисли вирази. Зістав з ключем і довідайся, які дерева ростуть у лісі, де опинилися жевжики.

Слайд19. Досліди.

Слайд20.Фізкультхвилинка.

Слайд21-22. Дивлячись на малюнки, склади правила поведінки в лісі.

Слайд23. Пригадай правила поведінки в лісі. Познач символом істинні твердження.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Чому потрібно берегти ліс?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні