Каталог матеріалів

Урок № з історії України для 7 класу. О. Пометун, О. Дудар, Н. Гупан - Україна в контексті європейського Середньовіччя

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України з використанням навчального посібника «Історія України» (підручник для 7 класу) О.І. Пометун, О. В. Дудар, Н. М. Гупан

Урок №01. Україна в контексті європейського Середньовіччя Джерела з історії Середньовіччя

Мета: сформувати уявлення про добу Середньовіччя в історії України, визначити хронологічні рамки даного періоду; ознайомити учнів із завданням і структурою курсу сьомого класу, змістом та побудовою підручника; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; математичну компетентність; основні компетентності у природничих науках і технологіях; уміння вчитися впродовж життя; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати зацікавленість середньовічною історією.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: перелічити цивілізаційні здобутки населення України стародавніх часів; назвати хронологічні межі та періодизацію історії України в епоху Середньовіччя; назвати джерела з історії України доби Середньовіччя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3-4. Робота з підручником.

Слайд 5. Розповідь вчителя.

Слайд 6. Евристична бесіда.

Слайд 7. Практичне завдання.

Слайд 8. Робота з ілюстраціями.

Слайд 9. Бесіда.

Слайд 10. Робота в групах.

Слайд 11. Вправа «Крісло автора».

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Розповідь вчителя.

Слайд 14. Фронтальна бесіда.

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16-17. Фронтальна бесіда.

Слайд 18. Вправа «Завершіть речення».

Слайд 19. Робота з ілюстраціями. Робота в групах.

Слайд 20. Вправя «Крісло автора».

Слайд 21. Метод «Прес».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 22. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні