Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу з музичного мистецтва за Л. Кондратовою - У колі мистецтв

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова, С. І. Федун, О. В. Чорний»

Урок №01. У колі мистецтв. Види мистецтва, загальна класифікація. Музика як вид мистецтва. Поняття композитор або композиторка, виконавець чи виконавиця, слухач або слухачка. Сприймання: Естрадна композиція «Пісня ельфа», М. Лисенко. Баркарола «Пливе човен». Розучування: «Сонце! Літо!» (сл. Т. Лучанка, Н. Лучанко; муз. Ш. Акіолі, А. Діггса).

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Перегляньте Відеоролик «Музика в житті людей».

Слайд6. Обговоріть.

Слайд7. Прослухайте калейдоскоп сучасних ритмів.

Слайд8. Запам’ятайте.

Слайд9. Прослухайте Естрадну композицію «Пісня ельфа» (у виконанні Ф. Шеррі (скрипка), Р. Ловланда (фортепіано)).

Слайд10. Розгляньте схему. Обговоріть, як музика пов’язана з іншими видами мистецтв.

Слайд11. Слово вчителя

Слайд12-14. Запам’ятайте.

Слайд15. Розглянь карту-схему нашої спільної подорожі Країною музичного мистецтва. Вислови припущення, про що ти дізнаєшся на кожній станції.

Слайд16. У мистецькій подорожі вам знадобиться

Слайд17. Прослухайте М. Лисенко. «Баркарола» («Пливе човен») (фортепіано).

Слайд18. Запам’ятайте.

Слайд19. Дізнайтеся більше про творчість М. Лисенка, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд20. Гімнастика для очей.

Слайд21. Пригадайте свої літні канікули.

Слайд22. Послухайте пісню «Сонце! Літо!» (слова Т. Лучанка, Н. Лучанко; музика Ш. Акіолі, А. Діггса).

Слайд23-25. Розучуємо пісню «Сонце! Літо!»

Слайд26. Виконання пісні «Сонце! Літо!»

Слайд27. Гра «Імпровізація» Створіть разом із друзями ритмічну та пластичну імпровізації до пісні, рухаючись у темпі музики.

Слайд28. Виконайте малюнок до пісні. Доберіть кольори, що відповідають її змісту і настрою.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд30. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд31. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

31.08.2022 в 20:51
Презентація не відкривається
Адміністратор Юрій
31.08.2022 в 20:55
Добрий вечір. На Вашу електронну скриньку надіслав детальну інструкцію по відкриттю файлів. Також за потреби можете використати відеопідказки в пункті меню "Відеодопомога".
27.06.2023 в 19:16
Презентація не відкривається
Адміністратор Аліна
10.08.2023 в 11:02
Доброго часу доби. З приводу Вашого питання існує детальна інструкція: Відкриваємо завантажені файли - https://vsimpptx.com/faqs/u-mene-probelemi-iz-vidkrittyam-fajliv (причина в архіваторі, оновіть його за інструкцією до актуальної версії)