Каталог матеріалів

Урок №1 із зарубіжної літератури для 7 класу. Є. Волощук, О. Слободянюк - Художня література як мистецтво слова.

Безкоштовно
Інформація відсутня

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 6 класу) Є. Волощук

Урок №1. Художня література як мистецтво слова. Художній образ. Традиційні образи в національних літературах

Мета: ознайомити з вступною статтею підручника; охарактеризувати художню літературу як мистецтво слова; пояснити зміст понять «художній образ», «традиційні образи», повідомити про розмаїття літературних традицій та роль художньої літератури в пізнанні дійсності та самопізнанні людини; вчити визначати в почутому ключові слова й за їхньою допомогою відтворювати зміст почутого, використовуючи формули мовного етикету, етично висловлювати власне ставлення до почутого; вчити складати тези до опрацьованого навчального матеріалу за допомогою ключових слів (під керівництвом вчителя); порівнювати та зіставляти окремі мовні явища в художніх творах та медіатекстах; виховувати позитивні якості характеру на основі загальнолюдських цінностей.

Очікувані результати: читає вступну статтю підручника та переказує (стисло, вибірково) її зміст відповідно до поставлених запитань та завдань; характеризує художню літературу як мистецтво слова; пояснює зміст понять «художній образ», «традиційні образи», розкриває тезу про розмаїття літературних традицій, формулює висновки щодо ролі художньої літератури в пізнанні дійсності та самопізнанні людини; наводить відповідні приклади та цитати; порівнює художній твір та науково-популярний текст; на основі власного культурного досвіду зіставляє літературний образ (або твір) з образами (або творами) інших видів мистецтва; пояснює функції основних складників цифрового твору (заголовка, змісту, анотації тощо) та використовує заголовок, зміст та анотацію для оптимізації роботи з текстом; наводить аргументи, приклади та цитати на підтвердження власної позиції щодо обговорюваних аспектів навчального матеріалу; складає тези до опрацьованого навчального матеріалу за допомогою ключових слів (під керівництвом вчителя); порівнює та зіставляє окремі мовні явища в художніх творах та медіатекстах

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Слово вчителя. Очікувані результати

Слайд 4-5. Ознайомлення з підручником. Бесіда

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Літературознавчі терміни та поняття

Слайд 8. Записник Мумі-троля

Слайд 9. Робота з підручником

Слайд 10. Робота з відео

Слайд 11. Розповідь вчителя

Слайд 12. Робота з відео

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 15. Дискусія

Слайд 16. Письмове завдання

Слайд 17. Вправа «Крісло автора»

Слайд 18-19. Практичне завдання

Слайд 20. Online завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні